Yeni Magnifica High Jewellery Defilesini Keşfedin

Bvlgari, 3-4 Haziran tarihlerinde, ilk defa Milano’da gerçekleştirilen etkinlikler eşliğinde sunduğu yüksek mücevhercilik koleksiyonu “Magnifica” ile büyülemeye ve baştan çıkarmaya devam ediyor.

 

 

Yeni Magnifica High Jewellery Defilesini Keşfedin
Yayın Tarihi: 25.06.2021 09:13:00

“Magnifica” bu defa Milano'nun en ikonik mekanlarından biri Galleria Vittorio Emanuele II’yi mesken tutan ve 21 Haziran günü 14:30 (CEST)’da Bvlgari'nin web sitesinde ve sosyal medya platformlarında yayınlanan görkemli şovun kahramanı oluyor.

 

İtalyan ihtişamının bir kutlaması olan gösteri, tüm zamanların en başarılı klasik sanatçısı efsanevi tenor Andrea Bocelli tarafından sunuluyor ve Beethoven'ın “Ode to Joy / Inno alla Gioia”nın İtalyanca dilinde kendi benzersiz yorumuyla nefes kesiyor. Performans, uluslararası üne sahip İtalyan orkestra şefi Beatrice Venezi tarafından yönetiliyor.

 

Galleria Vittorio Emanuele II, yalnızca Bocelli ve Venezi'nin performansları için muhteşem bir sahne olmakla kalmıyor, Lily Aldridge, Vittoria Ceretti, He Cong, Blesnya Minher ve Solange Smith gibi seçkin çeşitliliğe sahip süper modellerin yorumladığı, bir film estetiğine sahip defilenin de podyumuna dönüşüyor.
 

 

Gösteri sanatlarında dünyanın önde gelen şehirlerinden biri olan Milano’nun bu özelliğinden ilham alan yüksek mücevhercilik gösterisi, son yıllarda uluslararası ölçekte ün kazanan İtalyan yönetmen Tommaso Ottomano tarafından AMO/Ellen van Loon ve Giulio Margheri ile birlikte filme alındı. Gösteri, Bvlgari'nin imzası olan cüretkar duruşun yanı sıra markanın ironik ruhunu ve müdanasız tavrını da yansıtarak etkileyici bir atmosfer yaratıyor.

 

Galleria Vittorio Emanuele II'nin içinde yer alan ihtişamlı binaların pencerelerinden kameraya alınan modeller, böylelikle seyircilere bir opera izliyormuş hissi uyandırıyor. Daha sonra modeller, oranlarıyla muzipçe oynanan galerinin mimari modeliyle gizemli bir şekilde etkileşime girerken yakalanıyor. Gösteri, bildiğimiz zaman ve oran algılarını  manipüle ederek saf mücevherlerin ihtişamı ile sonsuz mimari arasında güçlü bir karşılaşma yaratıyor.

 

Bvlgari'nin güzellikleri, Magnifica yüksek mücevhercilik koleksiyonunun en inanılmaz, paha biçilmez kreasyonlarından bazılarını barındırıyor ve dünyanın bilinen dördüncü en büyük spinelini (131.21 karat) açığa çıkaran Imperial Spinel kolyesinden, zümrütler ve elmaslarla yan yana yerleştirilmiş, yaklaşık 500 karat ağırlığında beş olağanüstü oval kesimli Paraiba turmalinini sergileyen Mediterranean Queen kolyesine kadar uzanıyor.
 

 

İtalyan müzisyen Marco Guazzone'un küratörlüğünü üstlendiği orijinal film müziğiyle yüceltilen sihirli bir atmosferde kendilerini kaybeden modeller, canlı, güçlü bir Roma güneşi taşıyan, Galleria Vittorio Emanuele II'ye neşe ve ışık getiren, 10 metrelik olağanüstü bir kuruluma doğru yürüyerek Bvlgari'nin yuvası Sonsuz Şehir ile Milano şehri arasındaki özel bir bağ kuruyorlar.

 

Modellerin heykel gibi tasarlanmış güneşin basamaklarında ayakta durmasıyla sona eren gösteri ihtişama bir övgü niteliğinde. Pandemiden çarpıcı biçimde etkilenen İtalyan şehri Milano’nun, Bvlgari'nin de Milano Belediyesi'ne özel bağışıyla destek verdiği yeniden doğuşu kutlanıyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X