Yeni Nesil Düğün Planlayıcıları

Evlilik sürecinde artık tüm yük üstünüzden alınıyor. Düğün planlayıcı ürünler hayatımızı kurtarıyor diyebiliriz. Bu planlayıcılara her hangi bir detayı unutmanızın imkanı yok.

 

Yeni Nesil Düğün Planlayıcıları
Yayın Tarihi: 5.09.2017 00:00:00
Gelinlere, söz, nişan, düğün ve balayı süreci boyunca küçük bir rehberlik vaadinde bulunan Charms Planner' ın düğün ajandası, düğün planlamanın heyecanlı sürecini organize bir deneyim haline getiriyor. Her an yanınızda taşıyabileceğiniz, yeni fikirlerinizi ilk onunla paylaşacağınız, sorunlardan ilk haberdar olacak düğün ajandanız ne kadar iyi planlanmışsa siz de o kadar rahat ve mutlu bir gelin olursunuz. Charms Düğün Planlayıcısı içeriğinde düğün planlama sürecinizin son 12 ay checklisti, düğün, mekan, fotoğraf & videograf ile ilgili hatırlanması gereken detaylar, düğünde çalınacak şarkıların listesi, acil durum kiti hazırlığı, misafirlerin listesi ve oturma planları, balayı detayları vb. daha birçok konuda not alabileceğiniz alanlar mevcut. Yararlı ipuçlarınızı, görüşülen firmaların iletişim bilgilerini de ajanda içerisinde saklayabilirsiniz. Charms Düğün Planlayıcı yıllar sonra bile her baktığınızda sizi o günlere götürecek, ileride çocuklarınıza ve torunlarınıza verebileceğiniz çok değerli bir hediye olacaktır.

https://www.instagram.com/charms_planner/​
FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DÜĞÜN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X