Yeni Toshiba Netbook

Toshiba’nın netbook sınıfının yeni uzun yol koşucuları NB300/NB305. 11 saate kadar pil ömrü sunan, mini tasarım, kullanabilirlik ve taşınabilirliğin eşsiz uyumunu sunuyor.

 

 

Yeni Toshiba Netbook
Yayın Tarihi: 7.06.2010 00:00:00

Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri, 10.1`` (25.7 cm) boyutlarındaki  iki yeni netbook’unu duyurdu. Toshiba mini NB300 ve NB305. 11 saate kadar uzun pil ömrü ve gelişmiş tasarım özellikleri sunan her iki model de, tasarımdan ve kullanışlılıktan ödün vermek istemeyen bilgisayar kullanıcıları için tasarlanmıştır.

 

Küçük ama son derece kullanışlı

 

Yeni Toshiba netbook’lar rahat yazmayı sağlayan  tam boyutlu klavye ve Multi Touch Kontrol özelliğine  sahip geniş Touch Pad’a sahiptir. Aynı zamanda bu netbooklar, günlük proje ve aktiviteleri kişisel olarak organize etmeye yardımcı olan Toshiba LifeSpace uygulaması ile donatılmıştır ve kayıtlı dosyaları kolayca bulmayı sağlar. Asıl bilgisayarları ile senkronize olmak isteyen kullanıcılar için de senkronizasyon yazılımı yüklüdür.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X