Yılbaşı`nın Büyüsünü Swarovski ile Yaşayın

Swarovski, Yılbaşı sezonunun büyüsünü markanın ilham perisi Miranda Kerr ile birlikte hazırladığı ışıltılı yepyeni bir koleksiyonla kutluyor.

 

 

Yılbaşı`nın Büyüsünü Swarovski ile Yaşayın
Yayın Tarihi: 8.09.2015 16:58:00
Swarovski art arda üç sezondur reklam kampanyalarında oynayan Miranda Kerr ile olan kreatif işbirliğini anlamlı bir koleksiyon ile taçlandırdı. Miranda Kerr “İşbirliğimizin böyle meyve verdiğini görmek çok güzel bir şey, harika bir süreç oldu” dedi. Swarovski’nin Kreatif Direktörü Nathalie Colin ise Miranda’yı “Ne istediğini bilen güçlü bir kadın. Kreatif süreç ile oldukça ilgiliydi. Sydney’den başlayarak Paris’ten NYC ve LA’a kadar dünyanın pek çok şehrinde verimli geçen görüşmeler ve toplantılar yaptık” diye anlatıyor.
 
Koleksiyon günümüzün çok yönlü kadınının kişisel tarzını göz alıcı vurgularla baş döndürücü kılıyor. Zarif orantıları, kadınsı tasarımları ve zarif kristal uygulamaları ile dikkat çeken Swarovski’nin Miranda Kerr koleksiyonu iki seriden oluşuyor: “Diapason” ve “Duo”.
 
Kendi de gerçek anlamda çok yönlü bir kadın olan, markanın ilham perisi Miranda Kerr kendisi için önemli değerleri temsil eden takılara esin kaynağı oldu. Işıltı, Aşk, Şans, Neşe, Ruh, Güç ve Zarafet; narin simgelerle bezenmiş kolye uçlarında hayat buldu. Zengin anlamlarıyla harika birer hediye seçeneği de olabilecek bu ürünleri üst üste takarak günlük tarzınızı kusursuzca kişisel stil anlayışınızı yansıtacak bir görünüme çevirebilirsiniz.
 
Klasik tarzın yeniden yorumlandığı “Diapason” organik formları çağdaş bir ihtişam vurgusuyla bir araya getiriyor. “Diapason,” sallantılı kristal bileşenler, V ve Y şeklinde kolyeler, buz saçağı tasarımlar, yumuşak gri ve gece mavisi vurgularla zenginleştirilmiş renk paleti ile yarattığı akıcı şelale efektleriyle oyunlar oynuyor. Sade tarzlardan göz alıcı tam tur kolyelere kadar farklı boy çeşitleriyle “Diapason” her stile kolaylıkla uyum sağlayan buzlu ve romantik bir hava sunuyor.
 
“Duo” ise sembolik takılara yeni ve modern bir vurgu katıyor. Miranda Kerr “Koleksiyonda yer alan her parça benim için çok önemli ve kişisel” diyor. Semboller zarif kristal pavé ve pembe altın kaplama metal ile şekillendirilirken değerli taş rengi kristallerin süslediği zincirler tasarımlara fazladan ışıltı katıyor. Miranda Kerr “Pembe altın ve beyaz altın kaplamayı karıştırmayı çok seviyorum. Koleksiyonun en önemli bileşenlerinden biri bu ve koleksiyona modern bir vurgu katıyor” diye konuşuyor. İnce oranları ile üst üste takmak için ideal “Duo,” günlük siluetlere stil sahibi ve kişisel bir vurgu katıyor. Nathalie Colin “Koleksiyon kişinin kendini ifade etmesi için alan yaratıyor. Miranda ile paylaştığımız, yaşama dair ortak bir yaklaşımı yansıtıyor. Bu büyüleyici hikayenin yılın en ışıltılı zamanında paylaşılacak olması fikri beni çok heyecanlandırdı” diye ekliyor.
 
Evrensel sembollerden, buzlu, zarif tasarımlara, klasik takıların romantik vurgularla yeniden yorumlanmış hallerine kadar bu koleksiyonda her çok yönlü kadın için uygun bir takı var. Duygusal simgeleri Yılbaşının neşesi ile uyumlu bir şekilde bir araya getiren koleksiyonda gündüz, gece her tarz kıyafete anında ışıltı katacak harika hediye seçenekleri ve son moda aksesuarlar yer alıyor.

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X