Yılın en indirimli Mücevher Fuarı başlıyor

Üreticiler ile mücevher meraklılarını bir araya getiren Outlet Mücevher Fırsat Günleri, binlerce seçenek ve %70`e varan indirimlerle 25 Aralık`ta Harbiye Askeri Müze`de başlıyor.

 

Yılın en indirimli Mücevher Fuarı başlıyor
Yayın Tarihi: 22.12.2014 11:06:00

Her yıl büyük ilgi gören ve gelenekselleşen Outlet Mücevher Fırsat Günleri, bu yıl 25 - 30 Aralık tarihleri arasında İstanbul Harbiye Askeri Müze’de gerçekleşecek. Üreticiden tüketiciye, sertifikalı ve ihraç fazlası mücevherlerin, %70’e varan indirimlerle satılacağı etkinlikte, mücevher firmalarının yapacağı kampanyalar ve indirimler dikkat çekiyor.

Outlet Mücevher Fırsat Günleri, yaklaşmakta olan Yılbaşı için büyük fırsatlarda dolu. Hem bütçeme uygun hem de şık ve değerli bir hediye alsam iyi olur diyenlerdenseniz Outlet Mücevher Fırsat Günleri tam size göre. 

25-30 Aralık tarihlerinde Harbiye Askeri Müze Ahmet Muratpaşa Salonu’nda gerçekleşecek Outlet Mücevher Fırsat Fırsat Günleri, 11:00 - 20:00 saatleri arasında açık olacak.

 
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X