YouTube Mobil Beklenen Özelliğine Kavuşuyor

Dünyanın en büyük video platformu YouTube, bildiğiniz gibi masaüstü sürümünde “Gece Modu” isimli bir arayüz seçeneği sunuyor. Ortaya çıktığı kadarıyla bu beğenilen özellik mobile de geliyor.

 

 

YouTube Mobil Beklenen Özelliğine Kavuşuyor
Yayın Tarihi: 20.11.2017 15:57:00
Android Police internet sitesinin Android için YouTube uygulamasının son sürümünde bulduğu kadarıyla koyu arayüz modu mobil yolunda. V12.45 APK sürümünü derinlemesine inceleyen site, özelliğin henüz yapım aşamasında olduğunu gösteriyor. Buna rağmen üzerinde çalışmaların devam ettiği özellik, şu an Dark Watch olarak isimlendiriliyor. Özellikle gece kullanımları için harika olacak bu arayüz seçeneği, temayı tamamen siyah hale getiriyor. Bu sayede hem cihazların şarjı daha uzun gidiyor hem de ekrana bakmak kolay hale geliyor. Birçok insan gece yatmadan önce video izlemeyi tercih ediyor ve ışıklar kapalıyken ekranı tamamen kısmak dahi çoğu zaman yeterli olmuyor. Yeni arayüz modu bu sorunu ortadan kaldıracak gibi görünüyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X