Yunan Mutfağının Yeni Konsepti Mikonos'ta: Farma Restaurant

Mikonos'un diğer yüzünü görmeye hazır olun: İnsan, doğa ve ahenk.

 

 

Yunan Mutfağının Yeni Konsepti Mikonos'ta: Farma Restaurant
Yayın Tarihi: 25.06.2019 16:08:00
Dünyaca ünlü Ftelia Plajı’nın yanında yer alan Farma Restaurant, ahşap, taş ve kumu buluşturan dekorasyonuyla, çevresindeki doğal güzellikle uyum içinde tasarlanmış otantik bir çiftlik.

Farma’da, bahçeden sizin seçtiğiniz taze sebze ve meyvelerle lezzetli Yunan yemekleri servis edilirken, siz de ağaçların gölgesinde Ege Denizi manzarasına karşı benzersiz bir deneyim yaşıyorsunuz.

Restoranın şef ekibi, Farma bahçesinden topladıkları en taze yerel malzemelerle hazırladıkları lezzetleri servis ediyorlar. Mutfağın başında ise Şef Charilaos Kossyfas var. Ünlü Fransız şef Alain Ducasse ve Kopenhag’daki Ayass Restaurant’ın şefi Matt Orlando'dan eğitim alan Kossyfas, Antalya'da Meze Festivali'ne de katılmıştı.
Şef Kossyfas, yemeklerini hazırlarken sadece vücudunuzu değil, ruhunuzu doyurmak için pişiriyor.

Mikonos tatilinizi unutulmak kılacak bir deneyim için Farma Restaurant'ı ziyaret edin, insan ile doğa arasındaki kusursuz uyumu keşfedin.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X