Zendaya, Tommy Hilfiger'ın Yeni Küresel Marka Elçisi Oldu

Tommy Hilfiger Zendaya'nın kadın giyim koleksiyonları için yeni küresel marka elçisi olduğunu ve TOMMY x ZENDAYA ortak koleksiyonunu birlikte tasarlayacağını duyurdu.

 

Zendaya, Tommy Hilfiger'ın Yeni Küresel Marka Elçisi Oldu
Yayın Tarihi: 16.10.2018 16:00:00
Zendaya, Tommy Hilfiger ile birlikte tasarladığı ‘TommyXZendaya’ ortak koleksiyonu için küresel bir multimedya kampanyasında görülecek.
 
Koleksiyon ve kampanya 2019 İlkbaharında dünya çapında lanse edilecek.
 
Tommy Hilfiger tarafından yapılan bir açıklamayla oyuncu Zendaya’nın TOMMY HILFIGER kadın giyim koleksiyonlarının yeni küresel marka elçisi olduğu duyuruldu. Son zamanlarda “Spider-Man: Homecoming” ve “The Greatest Showman” gibi gişe filmlerinde rol alan Zendaya, İlkbahar 2019 sezonundan itibaren markanın global entegre reklam kampanyalarında görülecek. Şirketin kadınlara yönelik faaliyetlerini dünya çapında genişletme konusundaki stratejik kararlılığının bir yansıması olarak Zendaya, benzersiz ve özgüvenli stil yaklaşımını dünya genelindeki hayranlarına ulaştırmak amacıyla Amerikalı tasarımcıyla işbirliği içinde TommyXZendaya kapsül koleksiyonunu tasarlayacak.
 
Bu işbirliği, markanın kuralları yıkma ve çeşitliliği kutlama ruhunu ve değerlerini paylaşan ikonlarla ortak çalışmaya yönelik Tommy Hilfiger vizyonunu yansıtıyor.
 
Tommy Hilfiger işbirliği konusunda şunları söyledi: “Hayallerini gerçekleştirme konusunda tutkulu olan ve gelecek nesillere de aynı yönde ilham veren kişilerle ortak çalışmayı çok seviyorum. Global bir ikon haline gelen Zendaya, cesur duruşunu sergilemek için modayı kullanırken daima özüne sadık kalıyor. Kapsül koleksiyonumuz, onun eklektik stilini markamızın Amerikan ruhuyla buluşturacak.”
 
“Moda, sadece havalı kıyafetler giymekten ibaret değildir,” diyen Zendaya şöyle devam etti: “Kendini ifade etmeyi ve bireyselliği kutlamanın bir yoludur ve son derece güçlendiricidir. Tommy Hilfiger ile birlikte çalışacak olmaktan da bu nedenle gurur duyuyorum.”
 
TOMMY HILFIGER markasının mirasında moda, müzik, sanat ve eğlence dünyasından pop kültür ikonlarıyla ortak çalışmalar uzun yıllardır önemli bir rol oynuyor. Tommy Hilfiger, 1990’larda modayı ünlülerle buluşturan ilk tasarımcılardan biri oldu. Aaliyah, Mark Ronson ve Usher gibi genç sanatçıları giydirerek bu trende öncülük etti, David Bowie ve Beyoncé gibi efsane isimlere reklam kampanyalarında rol verdi. Daha yakın zamanda uluslararası süper model Gigi Hadid ile birlikte dört kapsül koleksiyon tasarladı. Son olarak, dört kez FIA Formula OneTM Dünya Pilotlar Şampiyonu Lewis Hamilton ile birlikte Sonbahar 2018 TommyXLewis ortak koleksiyonunu lanse etti.
 
Markanın dostları ve takipçileri #TommyHilfiger etiketi, @TommyHilfiger ve @Zendaya hesaplarını kullanarak sosyal medya paylaşımlarına katılmaya davet ediliyor.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X