Zorlukların Üstesinden “Neşe”yle Gelmeye Dair Bir Cesaret Kitabı

 

 

Zorlukların Üstesinden “Neşe”yle Gelmeye Dair  Bir Cesaret Kitabı
Yayın Tarihi: 14.11.2019 17:34:00
İngiltere’nin ödüllü Uluslararası Neşe Hareketi “Joimove”un Türk Kurucusu, balerin Selen Yılmaz’ın, zorlukların üstesinden neşeyle gelmeye yönelik yaşam hikayesi ‘Hayatımın Dansı’, Kitap Kurdu Yayınları’ndan çıktı. Geçtiğimiz günlerde Çukurcuma Faik Paşa Suites’te gerçekleşen kitabın lansmanına sanat dünyasından katılımcıların yanı sıra Evrencan Gündüz de şarkılarıyla eşlik etti.


Selen Yılmaz; “Hayatın zorluklarına karşı neşeyi seçmenin alınabilecek en cesur kararlardan biri olduğunu kızımla beraber yaşadığımız süreçte deneyimledim.” diyerek aktardığı kitabı “Hayatımın Dansı”nda, kendi hayatında ve ailesinde deneyimlendiği mucizevi iyileşmeyi ve dünyanın dört bir yanındaki her yaştan öğrencisinin “sihir” diye tanımladığı teknikleri gerçek hikâyeler ve uygulamalı pratikleriyle okuyucularıyla paylaşıyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X