H&M 2020 Yaz Koleksiyonu Özgürlük Hissini Geri Getiriyor

H&M, 2020 yazını, doğanın özgür ruhundan ilham alan ve sürdürülebilir materyallerden üretilen yaz koleksiyonuyla başlatıyor.

 

 

H&M 2020 Yaz Koleksiyonu Özgürlük Hissini Geri Getiriyor
Yayın Tarihi: 1.05.2020 14:00:00
Koleksiyon, farklı pastel renklerde rahat ve sevimli mayoların yanı sıra doğal malzemelerden kumaşlarla üretilen plaj kıyafetlerinden oluşuyor. Ürünler hem uygun fiyatlı hem de %50’den fazlası geri dönüştürülmüş veya sürdürülebilir kaynaklı malzemelerden geliyor. H&M Yaz 2019 Koleksiyonu 14 Mayıs itibariyle hm.com’da, Haziran’dan itibaren tüm H&M mağazaları’nda satışa sunulacak.


H&M Yaz 2020 kadın, erkek ve çocuk koleksiyonunda, 100% Tencel geri dönüştürülmüş polyester ve 100% organik pamuktan tasarlanmış bikini, mayo, şort ve plaj kıyafetleri bulunuyor. Koleksiyonun tamamının ilhamını kendini suya atmanın verdiği özgürlük hissinden alıyor. Özgürlük hissiyle doğayı birleştiren bu koleksiyon kendi özgürlüğümüzü yaşarken doğayı da düşünmemiz gerektiğini bize hatırlatıyor.

 
Kadınlar için sürdürülebilir kaynaklardan üretilen hacimli kaftanlar, pastel renklerde mayo ve bikiniler, rengarenk desenli plaj havluları rahat bir yaza hazırlıyor. Erkekler için de birçok farklı renk seçeneğiyle mayolar ve onlarla uyumlu plaj terlikleri bulunuyor. Çocuk koleksiyonunda ise kullanılan pamuğun %100’ü sürdürülebilir şekilde elde edilen ürünlerde, kızlar için batik desenli mayolar ve onlarla uyumlu farklı şekillerde gözlükler, erkek için de özel sörf mayoları ve köpekbalığı desenli mayolar mağazalarda yerlerini aldı.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X