Longines Spirit “Öncü Olmak Ruhunda Var!”

Longines Spirit koleksiyonu; havayı, karayı ve denizi fethederken Longines’e güvenen meşhur öncü kişilerin kullandığı saatlerle aynı ruhu taşıyacak şekilde tasarlandı.

 

 

Longines Spirit  “Öncü Olmak Ruhunda Var!”
Yayın Tarihi: 1.10.2020 20:38:00
Amelia Earhart, Paul-Emile Victor, Elinor Smith ve Howard Hughes gibi efsanevi havacılar ve kaşifler, çıktıkları akıl almaz maceralarda kanatlı kum saatine güvenmişlerdi. Bugün de Longines, ilham aldığı öncülerin ruhunu taşıyan yeni modelleri saatseverlerin beğenisine sunuyor. Kırdığı rekorlarla, yaptığı keşiflerle ya da gösterdiği cesaretle tarihte iz bırakmış, kendilerinden sonra gelen nesillere daha ileriye gidebilmeleri için cesaret vermiş olan bu sıra dışı erkekleri ve kadınları övgüyle anıyor. Longines Spirit koleksiyonundaki her model, Kronometre sertifikalı son derece hassas mekanizmasını donatıldığı en son teknolojiye borçlu.

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X