Sokak Modasının Yeni Yıldızı ‘GRUFF’

Sokak modasınına özgünlük katmayı amaçlayan GRUFF, sert duruşuyla tasarladığı yeni kadın ve erkek koleksiyonuyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

 

 

Sokak Modasının Yeni Yıldızı ‘GRUFF’
Yayın Tarihi: 4.02.2021 14:27:00
Sokak sitiline asil duruşuyla fark katan, özgür ve asi ruhuyla bir çok ünlü isminde tercih ettiği Gruff yeni koleksiyonu “Chapter 3” le kış sezonuna giriş yaptı. Siyah ve beyaz renklerin keskinliğiyle tasarladığı önceki koleksiyonlarına yeni tasarımlarla beraber dinamik renkler ve yeni ürünler dahil etti.
 
Gruff, koleksiyonunda kulladığı mottolarla markanın ruhunu tasarımlarına yansıtıyor. Pandemi şartlarının insanlar üzerinde yarattığı duygu değişikliklerin ilhamıyla tasarlanan yeni koleksiyonu, aynı zamanda küçük dokunuşlarla farklılaştırılan ikonikleşen ürünleriyle de dikkat çekiyor.
Sokak modasına “şık bir rahatlık” katmayı amaçlayan Gruff, yeni koleksiyonuyla ürün yelpazesini genişletiyor. Kolesiyonlarında kumaş kalitesine ve uzun ömürlü kullanıma önem vererek ürünlerini tasarlayan Gruff, yeni koleksiyonda tişörtlerin yanı sıra sweatshirtler, hoodie’ler ve crop sweatshirt’lerle karşımıza çıkıyor.
 
Tüm Gruff tasarımları www.milagron.com.tr ’de sizleri bekliyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X