X-23'ün Geçmişi Gün Yüzüne Çıkıyor

X-23‘ün nasıl yaratıldığını özetleyen kısa bir video izleyicilerle paylaşıldı.

 

X-23'ün Geçmişi Gün Yüzüne Çıkıyor
Yayın Tarihi: 17.02.2017 18:24:00
Önümüzdeki ay vizyona girecek olan Logan filmi Wolverine‘in beyaz perdeye vedası olmakla kalmayacak. Aynı zamanda bir başka süper kahramanı izleyicilerle tanıştıracak. Mutantların giderek azaldığı bu dünyada X-23‘ün nasıl yaratıldığına da şahit olacağız. Şimdi bu süreci özetleyen kısa bir video izleyicilerle paylaşıldı.
 
Bildiğiniz gibi Marvel çizgi romanlarına dayanan Logan, Hugh Jackman‘ın Wolverine karakterine son hayat verişi olacak. Old Man Logan çizgi romanından esinlenen hikaye bu sebepten buruk bir heyecanla bekleniyor. Aynı zamanda ileride Wolverine ismini devralacak olan X-23‘ün tanıtılacak olması da büyük merak yaratıyor. Filmin yönetmeni James Mangold tarafından paylaşılan yeni sahne küçük kahramanımızın geçmişine odaklanıyor. Wolverine’in genlerinden yaratılan Laura Kinney uzun bir süre üzerinde yapılan deneylere maruz kalıyor. Videonun sonunda artık istenen seviyeye ulaşan kızın kendi üzerinde yaptığı denemeleri görüyoruz. Kolunu kesmesiyle, bu yaraların kapanması bir oluyor. Filmde mutantların soyu giderek tükenirken Laura’nın çıkagelmesi Logan’ı şaşırtıyor. Profesör X ise uzun bir süredir bunu bekliyor gibi görünüyor. Onun peşindekilerden kurtulma çabası Logan ile Charles Xavier’in dur durak bilmeyen bir kovalamacanın içine düşmesine neden oluyor.
 
Hugh Jackman‘ın yanı sıra Patrick Stewart, Richard E. Grant, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Elise Neal ve Eriq La Salle gibi isimlerin rol aldığı Logan’ın 3 Mart 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X