Adriana Lima Sunucu Olmaya Hazırlanıyor

Adriana Lima, güzellik yarışması formatındaki ‘Amerikan Güzellik Yıldızı’ programını sunacak.

 

 

Adriana Lima Sunucu Olmaya Hazırlanıyor
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 17.08.2017 19:29:00
Yazar Metin Hara ile birlikteliği çok ses getiren dünyaca ünlü Victoria’s Secret meleği Adriana Lima, yeni televizyon programıyla ekrana gelmeye hazırlanıyor. Lima’nın ‘Amerikan Güzellik Yıldızı’ adlı programı 21 Eylül’de ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkacak. Program, Amerikan TV kanalı Lifetime’da yayınlanacak.
 
Güzellik yarışması formatında olacak olan programı jüri üyeleri eşliğinde Adriana Lima sunacak. Jüride Beyonce’nin makyaj sanatçısı Sir John ve Vogue’un eski güzellik editörü Sarah Brown yer alacak. Her biri bir saat sürecek, 10 bölümlük programda 12 ünlü stilist ve uzman, çok sayıda kırmızı halı yarışması ve fotoğraf çekimi hazırlayacak. 
 
Stil ve güzellik yarışması formatındaki programı kazanana 50 bin dolar ödül verilecek ve aynı zamanda onunla Teen Vogue için fotoğraf çekimi yapılacak. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X