Angelina Jolie ve Brad Pitt Salt galasında

Angelina Jolie`nin son filminin galası Los Angeles`ta yapıldı.

 

 

Angelina Jolie ve Brad Pitt Salt galasında
Yayın Tarihi: 20.07.2010 15:28:00

Başrollerini Oscar ödüllü Angelina Jolie ve Liev Schreiber'in paylaştığı "Salt" filminin galası Los Angeles'ta yapıldı. Yönetmenliğini Philip Noyce'un üstlendiği filmde Angelina Jolie, Rus casusu olmakla suçlanan bir CIA ajanını canlandırıyor. Film Türkiye'de de "Ajan Salt" adıyla 6 Ağustos 2010'da vizyona girecek.

Galaya eşi Brad Pitt'le birlikte katılan Jolie, bir yılı aşkın süredir çocuklarıyla ilgilendiği için dışarı bile çıkamadığını ve bu filmin onu kendine getirdiğini söyledi. Brad Pitt'in yeni imajı hakkında ne düşündüğü sorulan Jolie, "Ben onu her haliyle seviyorum" dedi.

Jolie mi, Taylor mu?


Jolie, son günlerde sıkça konuşulan Elizabeth Taylor'ın Richard Burton'la yaşadığı aşkın anlatılacağı filmde başrol oynayıp oynamayacağı sorusuna da "Bunu daha önce hiç duymadım. Kimsenin Elizabeth Taylor'ı canlandırarak ondan daha iyi olabileceğine inanmıyorum" şeklinde cevap verdi.

Jolie'nin babası Jon Voight ise kızının aksine bu konu ile ilgili daha samimi açıklamalarda bulundu. Taylor ile kızı Jolie'nin benzerlikleri olduğunu söyleyen Voight, "Angelina, kendi jenerasyonunun parlayan yıldızı. Kişilik olarak çok farklı olsalar da ikisi de harkulade güzeller" dedi.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X