Art & Kids Fest, Çocukları Sanat Ve Sanatçı İle Buluşturmak İçin Geliyor

Türkiye’nin ilk sanat ve çocuk festivali olan, sanatın her dalını çocuklara özel deneyimlere dönüştüren ve Münhasır Fikirler tarafından organize edilen Art & Kids Fest, pandemiden sonra heyecanla beklenen 3. festivalini 21 – 22 Mayıs 2022’de düzenleniyor. Galataport İstanbul'da gerçekleşecek olan festival çocuklara sanat ve sanatçıyla iç içe, benzersiz deneyimler sunacak.

 

 

Art & Kids Fest, Çocukları Sanat Ve Sanatçı İle Buluşturmak İçin Geliyor
Yayın Tarihi: 18.02.2022 15:29:00

 

21 – 22 Mayıs 2022 tarihleri arasında Galataport İstanbul – Saat Kulesi Meydanı'nda binlerce çocuğu ve ailelerini ağırlayacak olan Art & Kids Fest Türkiye'nin ilk sanat ve çocuk festivali. Festival kapsamında yer alan atölyeler, miniklerin el becerilerini, teatral yeteneklerini, müzik kulaklarını gibi birçok yönlerini desteklerken, özgüvenlerini, bedensel ve ruhsal gelişimlerini de arttırıyor.

Festivale bu yıl ilk defa ev sahipliği yapan Galataport İstanbul, şehrin tarihi limanını dünya standartlarında bir kruvaziyer limanı ile alışveriş, gastronomi ve kültür sanat merkezine dönüştürerek, 19. yüzyılın sonundan bu yana erişime kapalı bu alanı da İstanbul'a yeniden kazandırmış oldu. Galataport İstanbul'un, adını çok özel bir teknikle restore edilerek şehre kazandırılan 1848 tarihli Tophane Saat Kulesi'ni ortasına alan Saat Kulesi Meydanı, Nisan ayının başından bu yana pek çok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. 1 Nisan - 2 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilen, İstanbul'un eski geleneklerini günümüze taşıyan "Nostalji İstanbul" ile birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel olarak gerçekleştirilen Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası'nın Galataport İstanbul Özel Konseri sonrasındaki ilk etkinliği Arts & Kids Fest oluyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X