Ashley Joy’a Basından "Yılın En İyi Kuru Şampuanı" Ödülü

Saç bakımında daha fazlasını isteyenlerin tercihi Ashley Joy, güzellik ve kişisel bakımda yılın en iyilerinin belirlendiği Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde ödüle layık görüldü. Yılın “En İyi Kuru Şampuanı” ödülü “Basının Seçimi” kategorisinde “Ashley Joy Doğal Görünümlü Kuru Şampuan”ın oldu.

 

 

Ashley Joy’a Basından "Yılın En İyi Kuru Şampuanı" Ödülü
Yayın Tarihi: 17.09.2020 12:21:00
Bu yıl 6.sı düzenlenen Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde yine güzellik ve kişisel bakımın en iyileri ödüllendirdi. Dijital ortamda gerçekleştirilen ödül töreninde yılın “En İyi Kuru Şampuanı” ödülü “Basının Seçimi” kategorisinde Ashley Joy Doğal Görünüm Kuru Şampuan’ın oldu.

Doğadan alınan ilhamla formüle edilen Doğal Görünüm Kuru Şampuan, saçlardaki yağlı görüntüyü anında yok ediyor ve temiz bir görüntü sağlıyor. Sprey formuyla saç diplerine sıkıldığı anda etkisini gösteren ürün, özel formülüyle saçlara doğal bir görünüm kazandırıyor. Üstelik ürünün çanta boyu da bulunuyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X