ASUS ROG serisi

ROG Serisinin en son oyuncuları G53 ve G73, yeni NVIDIA GTX 460M grafik işlemcisiyle beraber geliyor.

 

 

ASUS ROG serisi
Yayın Tarihi: 14.09.2010 10:59:00

ASUS ROG serisi yeni G53 ve G73 Notebook oyun bilgisayarları, piyasaya yeni sürülmüş olan ve üstün bir grafik performans sağlayan NVIDIA GTX 460M grafik işlemcisi ile birlikte geliyor. DirectX11 ile uyumlu olan donanımları sayesinde 3 boyutlu oyunları kusursuz bir şekilde yüksek çözünürlükte destekliyor. Tümüyle oyun için tasarlanmış olan G53 ve G73 Notebook’lar arkadan havalandırmalı soğutma özelliğine sahip. Ayrıca oyun oynarken kolaylık sağlamak için klavye yüzeyi de ergonomik yapıda dizayn edilmiş.
 

3D İÇİN TASARLANDI

Yeni G53 ve G73 oyun notebookları yüksek tanımlı (high definition) 3 boyutlu oyunlar için hazır halde geliyor. Bu özellik, G73 kasasında 17” bir dizüstü bilgisayarda ilk kez kullanıldı. G53 ve G73 notebooklar; görüntülerde hayaletlenmeyi (ghosting) ve gecikmeyi (lag) ortadan kaldırmak üzere saniyede 120 kare görüntüyü ekrana aktarabilen 3 boyut etkisi, NVIDIA GTX 460M kartının gücünden ve aynı zamanda LCD panellerinin üstün kalitesinden, gömülü sensörlerden ve yüksek duyarlılıklı “active shutter” gözlüklerden yararlanıyor.     

 

Haber: Trendus  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X