Atasay`da ikinci pırlanta yüzde 50 indirimli

Atasay`da ikinci pırlanta yüzde 50 indirimli... Bu sayede tüm kadınlar ışıldayacak!

 

 

Atasay`da ikinci pırlanta yüzde 50 indirimli
Yayın Tarihi: 14.09.2010 10:59:00

Atasay Pırlanta, fantezi ürünlerinde kaçırılmayacak bir indirim fırsatı sunuyor. 30 Eylül’e kadar geçerli olacak kampanya süresince, Atasay Pırlanta’nın fantezi ürünlerinden alacağınız ikinci ürüne yüzde 50 indirimli sahip olacaksınız.  

Atasay Pırlanta koleksiyonuna ait pırlantalarla bezeli geniş ürün yelpazesindeki zarif ve benzersiz tasarımlar, kadınların yüzündeki tebessümü arttıracak. Atasay Pırlanta ile günün her anında olduğu gibi en özel günlerinizde gözler sizin üzerinizde olacak. Güzelliğinize güzellik katacak Atasay Pırlanta’nın şık tasarımları, düğün hediyesi arayışında olanlar için de değerini hiç yitirmeyecek bir hediye seçeneği sunuyor.   

Atasay Pırlanta koleksiyonunun eşsiz tasarımlarına yüzde % 50 indirimle sahip olmak için  Atasay’ın 120 mağazasından birine uğramanız yeterli.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X