Atasay`ın gül motifli takıları

Atasay`ın güncel moda ve trendlerini takılar üzerinden yorumladığı markası `Belle Atasay`ın 2010-2011 Sonbahar - Kış Koleksiyonu`ndaki Creme De La Creme konsepti romantik tasarımlarıyla bu kış gül motifini ön plana çıkarıyor.

 

 

Atasay`ın gül motifli takıları
Yayın Tarihi: 10.11.2010 11:39:00

Belle Atasay’ın Creme De La Creme konseptinde yer alan porselen/seramik karışımı olan pembe ve yeşil altınla bütünleşen gül motifleri, ihtişamlı hayat stilini en ufak bir detayda olsa bile yakalamaktan ödün vermeyen rafine zevklere sahip kadınlara hitap ediyor. Gül motifli kolye, küpe ve yüzüklerin siyah/beyaz, pembe/krem ve kırmızı/beyaz kombinleri ile renk seçenekleri bulunuyor.

Yüksek enerji ve stil!

Lüksü hayatının her alanına bir yaşam biçimi olarak adapte etmeyi başarmış, zarif ruhlu, ince zevkler peşinde koşan, girdikleri ortamlarda enerjileri ve yüksek stilleri ile ilk anda fark edilen kadınların markası olan Belle Atasay, Creme De La Creme konsepti ile lüksü minimalize ederek günlük hayata dahil ediyor.
 
Yeni “yüzü” Güney Afrikalı Shannon-Ann Phillips olan Belle Atasay’ın 2010-2011 Sonbahar-Kış Koleksiyonu Antic-Romantic, Atmosph-Wear, Creme De La Creme ve Fun and Function başlıkları altındaki 4 konseptten oluşuyor.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X