Atilla Mutlu Cote d’Azur FW21 Koleksiyonu

Doğal liflerin sıkıştırılmasından elde edilen farklı bir asetat malzemenin oluşturduğu GÖZLÜK iskeletleri kendine özel bir tasarım kültürü ile harmanladı. Natürel dokulu ve cilt dostu çerçevelerden elde edilen gözlükler moda dünyasının ikonik parçaları arasında yer almaya hazır.

 

 

Atilla Mutlu Cote d’Azur FW21 Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 3.02.2021 14:43:00
Kreatif Ellerde Hayat Bulan Parçalar
 
Tasarımcı açık artırma ve mezatlarla topladığı özel koleksiyonlarda yer alan farklı gözlük çerçevelerini el boyaması organik camlarla buluşturduğu bu serüvenini 2020 yılında kendine özel bir markaya dönüştürmeye karar verdi.

Doğal liflerin sıkıştırılmasından elde edilen farklı bir asetat malzemenin oluşturduğu iskeletleri kendine özel bir tasarım kültürü ile harmanladı. Tüm bu titiz çalışmalar sonucunda ortaya çıkan, natürel dokulu ve cilt dostu çerçevelerden elde edilen gözlükler moda dünyasının ikonik parçaları arasında yer almaya hazır. 
 
 
Tüm bu titiz çalışmalar sonucunda ortaya çıkan, natürel dokulu ve cilt dostu çerçevelerden elde edilen gözlükler moda dünyasının ikonik parçaları arasında yer almaya hazır. 
 
Konfor ve Sağlığın Ön Planda Tutulduğu Özgün Gözlük Tasarımları
 
Atilla Mutlu gözlüklerinin temelinde yalnızca estetik ve tarz yok. Tasarımların DNA’sında stili insan vücudunun benzersiz anatomisi ile bir araya getiren özel bir kod yer alıyor. Göz sağlığı ön planda tutularak seçilen özel, renkli lensler kullanıcısına görüş konforu sunmayı da ihmal etmiyor.

Duruşu ile tarza uygun aksesuar kullanımının lezzetini vurgulayan tasarımlar her yıl sınırlı sayıda üretiliyor. Kullanıcısının tekdüzelikten ve fabrikasyon üretimlerin sıkıcılığından kurtulmasını sağlayan gözlükler kişiliğin lezzetli nüanslarını her detayda yansıtma imkanı sunuyor. Siz de bu eşsiz koleksiyon arasından yalnızca size özel üretilmiş havası yakalayan parçalar seçerek kombinlerinize yaratıcı dokunuşlar yapabilirsiniz.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X