Avon Azra Akın ile yola devam ediyor

2002 Türkiye Güzeli seçilen ve ardından “Dünya Güzeli” ünvanını Keriman Halis’ten sonra 2.kez ülkemize getiren Azra AKIN, Mart 2011 tarihinden itibaren AVON Türkiye’nin makyaj ve takı kategorilerinin yüzü oldu.

 

 

Avon Azra Akın ile yola devam ediyor
Yayın Tarihi: 27.01.2011 13:41:00

Dünya Güzeli Azra AKIN, 2011 yılı boyunca dünya güzellik trendlerini Türk kadınları ile buluşturan AVON kataloglarında yer alacak ve kendi güzellik sırlarını paylaşacak.

“Dünya Güzeli” ünvanını elde ettiği 2002 yılından beri moda ve güzellik sektörü ile iç içe olan Azra AKIN da mesleği gereği en son trendleri her zaman yakından takip etmektedir. Azra AKIN,  AVON kataloglarında yer alarak, kendi güzellik sırlarını paylaşacak ve dünya çapında kadınları heyecanlandıran  güzellik trendlerini Türk kadınlarına ulaştıracak. Güzelliği, doğallığı ve pozitif duruşu ile geniş kitlelerin beğenisini toplayan Azra AKIN, aynı zamanda çalışkanlığı, azmi, hep daha iyiyi başarma isteği ve tüm başarılarının yanı sıra alçak gönüllü kişiliği ile Türk kadını ve AVON markasıyla aynı çizgide buluşmakta.
 
Avon ve Azra Akın ortaklığı geçtiğimiz günlerde Sakıp Sabancı Müzesi’nde yer alan The Seed’de düzenlenen bir toplantı ile basına duyuruldu. 
 
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X