Ayağını çek ayakkabı ver

TOMS her yıl düzenlediği farkındalık etkinliği One Day Without Shoes öncesinde, bu yıl daha çok çocuğa ayakkabı verebilmek için Instagram üzerinden bir kampanya başlattı.

 

Ayağını çek ayakkabı ver
Yayın Tarihi: 13.05.2015 13:11:00

One Day Without Shoes – Ayakkabısız Bir Gün – dünya çapında tüm çocukların gelişimde önem taşıyan 3 ana konuya dikkat çekmeyi amaçlıyor – sağlık, eğitim ve güçlendirme. Her gün, ayakkabısız yaşamak zorunda kalan milyonlarca çocuk, sakatlık, yaralanma, enfeksiyon ve hastalık tehlikesi ile karşı karşıya kalıyor. Ayakkabılar sadece çocukların ayaklarını korumakla kalmıyor, okula yürümesini kolaylaştırdığı ve formasını tamamladığı için çocuklara eğitim alma ya da eğitimine devam edebilme olanağı da sağlıyor. Ayakkabı eksiğinin tamamlanması ile eğitimini tamamlayabilen çocuklar, hem zihinsel hem de sosyal açıdan güçleniyor. Daha eğitimli ve donanımlı hale gelen bu çocuklar sayesinde aileleri de ihtiyaç duydukları sosyal ve tıbbi desteğe sahip olabiliyorlar.

Bu etkinliğe katılmak çok kolay! Katılımcılar etkinlikte her zaman yaptıklarını yaparak yer alıyorlar, yürüyor, şarkı söylüyor, fotoğraf çekiyor, dans ediyorlar - sadece bunları ayakkabısız yapmaları gerekiyor. One Day Without Shoes – Ayakkabısız Bir Gün – destekçileri www.TOMS.com/OneDayWithoutShoes adresini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilir.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X