Azra Akın Avon ailesine katıldı

2002 Miss World seçilen ve ülkemize 2. kez `Miss World` ünvanını getiren ünlü model ve oyuncu Azra Akın, dünyanın önde gelen güzellik kuruluşu AVON’un Türkiye`deki yüzü oldu.

 

 

Azra Akın Avon ailesine katıldı
Yayın Tarihi: 2.11.2010 14:42:00

Ünlü model ve oyuncu Azra Akın, 2011 yılı boyunca makyaj ve takı kategorilerini tanıtmak amacıyla AVON Katalogları’nda yer alacak ve AVON ailesine katılarak markanın diğer tanıtım faaliyetlerinde görev alacak.

AVON Katalogları’nda birbirinden güzel fotoğrafları ile milyonlarca hayranı ile buluşacak olan Azra Akın’ın ilk çekimleri Ekim ayı başında Londra’da gerçekleşti. Helena Christensen, Iman, James Blunt, Jamelia ve Juliet Lewis gibi isimler ile çalışan ünlü fotoğraf sanatçısı Simon Songhurst’un gerçekleştirdiği çekimlerde objektife heyecan verici kareler yansıdı. 

Çekimlerde İngiliz moda dünyasının yakından tanıdığı stil danışmanı Sophie Kenningham ve ünlü makyaj artisti Phyllis Cohen de yer aldı. Çekim ekibinin profesyonel ve samimi yaklaşımından son derece keyif aldığını söyleyen Azra Akın, Londra’da gerçekleşecek bir sonraki çekimleri heyecanla beklediğini ifade etti.

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X