Beauty Fest Başlıyor

Yılın en güzel festivali Beauty Fest, 4 – 5 – 6 Mayıs tarihlerinde, güzellik ve bakım konusunda bambaşka deneyimler yaşamak ve eğlence ve sürprizlerle dolu bir hafta sonu geçirmek isteyenleri Uniq İstanbul’a davet ediyor.

 

 

Beauty Fest Başlıyor
Yayın Tarihi: 20.04.2018 23:27:00
Ünlü makyaj uzmanları, güzellik ve stil danışmanları ile söyleşiler, yeni makyaj ürünleri, konserler, stilinizi baştan yaratacak cornerlar, workshoplar, son güzellik trendleri, dans ve spor aktiviteleri ve sürprizlerle dolu Beauty Fest 3 gün boyunca en güzel anlarıyla katılımcılarını bekliyor

Festivale katılan güzellik ve bakım markaları, make-up şovlar, makyaj uzmanları ile sohbetler ve eğlenceli yarışmalar gibi etkinlikler gerçekleştirerek, en yeni ürün ve teknolojilerle festivale renk katmaya geliyor.
 
Moda, bakım, güzellik, astroloji gibi konularda sohbet ve söyleşilerin yapılacağı “Beauty Talks”ta, PuCCa, Uğur Kıral, Sebile Ölmez, Ayşe Tolga, Dinçer Güner, Melodi Elbirliler, Zeynep Soylu, Nihal Kanık, Burçin Ünaldı ve Meriç Keskin gibi dijital dünyanın renkli isimleri ziyaretçilerle bir araya geliyor.
 
Katılımcılar;

2018’in bahar ve yaz güzellik ve bakım trendlerinin takip edilebileceği festivalin katılımcıları arasında; Estee Lauder, Unilever, Toni&Guy, Diadermine, Catherine Arley, Rosense, Flormar, Golden Rose, Nivea, Glohe/Incia, Doctor B, Schwarzkopf Gliss, Schwarzkopf Palette, Philips, Nubia, Kryolan, Beliz, Tarko, Kotex, Dyson, b-fit, Uber ve Golf yerini alıyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X