Kylie Jenner ve Travis Scott Maça Damga Vurdu

Yeni doğan bebeklerini bırakıp Coachella'ya gittikleri için eleştiri oklarının hedefi olan Kylie Jenner ve Travis Scott bu kez NBA maçına damga vurdu.

 

 

Kylie Jenner ve Travis Scott Maça Damga Vurdu
Yayın Tarihi: 20.04.2018 23:32:00
Geçtiğimiz sene Nisan ayında NBA maçında aralarındaki aşk dedikodularını doğrulayan Kylie Jenner ve Travis Scott, 1 sene sonra yine aynı yerde ve birlikte. İlk günden beri birbirini bırakmayan, daha da sıkı kenetlenen genç çift, Şubat ayında ilk bebekleri Stormi’ye merhaba demiştiler, hamileliği boyunca kameralardan saklanan Kylie, Stormi’nin doğumuyla sessizliğini bozdu ve bugünlerde tekrar spot ışıklarının yıldızı oldu. 

Geçtiğimiz hafta Coachella’da görüntülenen genç ebeveynler, bu hafta da NBA maçının ön sırasında maç randevularını resmi olarak bir geleneğe dönüştürdüler. Ünlü çift Rockets'ın Minnesota Timberwolves 102 – 82 yendiği maçın ilgi odağı oldu.

https://cdn1.ntv.com.tr/gorsel/yasam/nba-macina-damga-vuran-unlu-isimler/,nGwGbOTklE27LV_stjDsag.jpg?w=960&mode=max&v=20180420170518340 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X