Benefit Glowla makyaj seti

Benefit Glowla makyaj setiyle makyajınız daha bir etkili, daha bir kolay... Daha az ürünle daha güzel bir makyaj yapabilmeniz de cabası. Sınırlı sayıda üretilen paletler Sephora`larda sizi bekliyor.

 

 

Benefit Glowla makyaj seti
Yayın Tarihi: 3.11.2010 13:14:00
Baştan çıkartan bir cazibeye sahip olmak isteyenler, Benefit’in Glowla makyaj setiyle tanışıyor. Makyaj setiyle, ışıltılı bir ten, mercan pembesi yanaklar, dolgun ve simsiyah kirpikler, tutkulu şeker pembesi dudaklar artık hayal olmaktan çıkıyor. Yılbaşına özel olarak sınırlı sayıda üretilen ve sadece Sephora mağazalarında satışa sunulan ışıl ışıl paletin içinden, uygulama tekniklerini anlatan bilgi de çıkıyor.

 

Sette yer alan ürünlere gelince... CORALista allık (fırçası ile birlikte), High Beam ve Moon Beam ışıltılı aydınlatıcı, 5’li far paleti, BADgal siyah maskara, Life On the A list dudak parlatıcısı ve Çift taraflı Far/Eyeliner Fırçası.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X