Beren Saat ile Levent Semerci ayrılmamış

Beren Saat ve yönetmen sevgilisi Levent Semerci`nin hiç ayrılmadıkları ortaya çıktı.

 

 

Beren Saat ile Levent Semerci ayrılmamış
Yayın Tarihi: 20.07.2010 11:15:00

Yönetmen Levent Semerci ve oyuncu sevgilisi Beren Saat'in ocak ayında Sinefekt Stüdyoları'ndaki karşılaşmalarıyla başlayan aşkları beş ay sürmüş, ikili Mayıs ayında ayrılmıştı. Ancak kazın ayağının öyle olmadığı ortaya çıktı. Habertürk gazetesinin haberine göre, ünlü yönetmenle güzel oyuncu meğer hiç ayrılmamış. Sadece ilişkileri hakkında sorular sorulardan kurtulmak için herkese bir ayrılık oyunu oynamışlar.
 

Kariyerlerine odaklandılarBeren Saat ile Levent Semerci'nin çok mutlu oldukları öğrenildi. Semerci'nin Saat'e bir takım kariyer tavsiyelerinde bulunduğu ortaya çıktı. Ünlü yönetmen, sevgilisine özellikle oyuncuların gözde semtleri olan Bebek ve Cihangir'de görünmemesini söylemiş. Bu arada iki sevgili önümüzdeki günlerde yeni projelere imza atacak. Saat, "Fatmagül'ün Suçu Ne?" adlı dizide rol alacak. Semerci ise yeni filmi için kamera arkasına geçecek.

Haber: mynet  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X