Lindsay Lohan açlık grevinde

Bugüne cezaevine girecek Lindsay Lohan, yemek yemeyi bıraktı, sağlığı giderek kötüye gidiyor.

 

 

Lindsay Lohan açlık grevinde
Yayın Tarihi: 20.07.2010 11:11:00

Hollywood'un asi kızı Lindsay Lohan, alkollü araç kullanmak ve rehabilitasyon programına katılım göstermemek suçlarıyla 90 gün hapse mahkum edilmişti. Hakimin kararına göre bugün cezaevine girmesi gerek Lohan'a bir şok da yeni avukatından geldi. Mahkumiyet kararının ardından avukatını kovarak Robert Shapiro'yla anlaşan Lohan, Shapiro'nun da davadan çekilmesiyle avukatsız kaldı.

Yine babasına salladı


Son günlerde doğru düzgün yemek yemediği ve sürekli ağladığı iddia edilen Lohan'ın, 90 günlük cezaevi günlerinde sigaradan uzak kalacağı için depresyona girdiği söyleniyor. Kendisini bu duruma getirenin babası olduğunu ifade eden Lohan, hapishanede olduğu süre boyunca yemek yemeyi düşünmediğini açıkladı. Lohan'ın Paris Hilton'un benzer bir durumda yaşadığı gibi birkaç gün cezaevinde kaldıktan sonra salıverilmeyi beklediği iddia ediliyor.

 

Haber: mynet  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X