Bioder Tüy Azaltıcı Antiperspirant Roll-on

Hem terden hemde istenmeyen tüylerden kurtulun!

 

Bioder Tüy Azaltıcı Antiperspirant Roll-on
Yayın Tarihi: 30.06.2010 09:57:00

Bioder Tüy Azaltıcı Antiperspirant Roll-on ile kadınlar zamandan ve paradan tasarruf ederek iki faydayı
tek üründen alıyor.

Hem tüylerinizden kurtulun, hemde terden!

Günümüzün temposunda, aynı anda birçok işi birden yapan kadınlar için tıpkı kendileri gibi bir ürün Bioder’den geliyor. Dünyanın klinik testlerle onaylanmış ilk bitkisel içerikli tüy azaltıcısı olan Bioder’in Tüy Azaltıcı Antiperspirant Roll-on ürünü, özellikle içinde bulunduğumuz yaz aylarında sağladığı kullanım kolaylığı ve çifte etki ile kadınların hayatında ve çantasında önemli bir yer ediniyor.

Tüy azaltıcı etkiyi kadınların koltuk altı bölgesi için en çok kullandıkları bir ürünle birleştiren Bioder Tüy Azaltıcı Antiperspirant Roll-on, tüylerin azalmasını ve incelmesini sağlarken, sıcaklarda yaşanan terleme sorununu da engelliyor.

Bioder Tüy Azaltıcı Antiperspirant Roll-on’un kokusunda yer alan bergamut, kavun, şeftali gibi meyveli notlar ile frezya, menekşe, gül, zambaktan oluşan kocaman bir çiçek buketinin dengeli harmonisi yazın enerjisini tüm gün yaşama fırsatı sunuyor.

Tamamen doğal bir ürün olan Bioder, istenmeyen tüyleri azaltmasının yanı sıra, cildin günlük bakım ihtiyacını da karşılamak üzere formüle edildiği için başka bir cilt bakım ürünü kullanmaya gerek de kalmıyor. Bioder Tüy Azaltıcı Antiperspirant Roll-on ise kadınların koltuk altı bölgelerinde çok amaçlı olarak kullanacakları bir ürün olarak dikkat çekiyor.

“Bioder Tüy Azaltıcı Antiperspirant Roll-on”un tavsiye edilen piyasa satış fiyatı 9 TL’dir. 
 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X