Bioderma Photoderm MAX Fluide

Karma ve yağlı ciltler için fluid yapıya sahip güneş koruyucu krem Photoderm Max Fluid`i gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

Bioderma Photoderm MAX Fluide
Yayın Tarihi: 30.06.2010 15:36:00

Bioderma’nin Photoderm Serisinden Max Fluide, hücresel BioProtection® patenti ile cildin UV’ye karşı doğal savunma sistemlerinin aktive edilmesini destekliyor. Bu sayede güneş yanıklarına karşı güvenli koruma sağlarken güneş kaynaklı erken yaşlanmanın önlenmesine yardımcı oluyor. Ürünün geniş spektrumlu UVA/UVB koruması ile hücresel hasar riskinin azaltılmasına destek olduğunu da unutmamak gerek. 

Yüz bölgesinde kullanabileceğiniz Photoderm MAX, güneş yanıklarına karşı güvenli koruma sağlıyor. Güneşe karşı toleransın azlığı sonucu oluşan reaksiyonların ve güneş kaynaklı erken yaşlanma belirtilerinin önlenmesine de yardımcı olan krem görünür ışınların zararlarına karşı da etkili.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X