Biolustré yıpranmış saçların emrinde

Biolustré ile kuaförünüz yıpranmış saçlarınızı tek bir bakımla baştan yaratabilecek.

 

Biolustré yıpranmış saçların emrinde
Yayın Tarihi: 6.09.2010 15:21:00

Saçınızı dilediğiniz kadar sık boyatın, röfle veya perma yaptırın, saç ekletin, düzleştirin ve bunları defalarca korkmadan yaptırın! Çünkü saçı anında yeniden yapılandıran Biolustré artık Türkiye’de seçkin kuaför salonlarında yerini aldı!

Biolustré; kuaför salonlarında pratik bir biçimde uygulanan, yepyeni bir saç onarım sistemi. Saç bakımında devrim yaratan bu özel bakımın en büyük farkı tek bir uygulamada saçı hiçbir işlem görmemiş haline ve sağlığına geri kavuşturması.

Yapısındaki özel Çapraz-Bağlantılı Polimerler sayesinde, saç tellerinin içine işleyerek saçları yeniden yapılandırmaya yardımcı oluyor. Saç telini içeriden güçlendirerek kimyasal işlemlerin ve çevresel etkenlerin neden olduğu hasarı onarmayı ve saçı sağlıklı bir biçimde eski haline kavuşturmayı destekliyor.  

Biolustré saçı sadece yüzeysel olarak parlatmakla kalmaz, aynı zamanda içeriden onarmaya, dolgunluk, güç ve yumuşaklık kazandırmaya da yardımcı oluyor.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X