Yves Saint Laurent Rouge Pure Couture

Yves Saint Laurent yeni rujları ile piyasada. En sıradışı ve iddialı olandan en zarif ve hafif olana kadar zenginleştirilmiş 18 farklı renk tonunu ROUGE PURE COUTURE ile gözler önüne seriyor.

 

Yves Saint Laurent Rouge Pure Couture
Yayın Tarihi: 6.09.2010 15:00:00

YvesSaint Laurent için kırmızı, sadece renklerin kahramanı değil, kimliği vurgulamak için sınırları tanımayıp tabuları yıkan bir haykırıştır olmaya devam ediyor.

ROUGE PURE COUTURE serisi

Dudaklar kırmızıyla yeniden buluşturan YSL yeni geliştirilen teknolojiyle ortaya çıkan 3 kırmızı bazlı renk ailesi, en saf halleri ile zekice çeşitlendirilmiş, cildin tonuna göre üç farklı yoğunlukta kırmızı, fuşya ve turuncu tonlarını piyasaya sürdü.

ROUGE PUR COUTURE dudaklarda saflığı ve doğallığı arayanlar için “ColorevealTeknolojisi” ile geliştirilmiş.  Mikrokristal ve sentetik esterlerden oluşan çok saf ve yeni bir sentetik balmumu bazıyla üretildiği için transparan yapısı sayesinde içine katılan renk pigmentlerinin kendi saflığını koruyor. Bu da grileşmesini yada solmasını engelliyor. Tam anlamıyla kırmızı bir ruj arıyorsanız ROUGE PURE COUTURE serisini denemelisiniz.

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X