Giorgio Armani Lasting silk UV fondöten

Giorgio Armani Lasting silk UV fondöten 8 saat kalıcı.

 

Giorgio Armani Lasting silk UV fondöten
Yayın Tarihi: 6.09.2010 13:35:00

Giorgio Armani yeni yüksek korumalı, kompakt cilt ürününü yarattı. Fondötenin mükemmelliği ve rahatlığı, pudranın matlaştırıcı etkisi ve ince dokulu pudranın doğal ışıltısı bir arada.

Gün boyu kalıcı hafif renkler ve yarı mat mükemmellik için modern bir yaklaşım.

Aktif yaşam tarzına sahip, hareket halindeyken de cildinde mükemmellik, kalıcılık ve koruma isteyen tüm bayanlar için yaratılmış müthiş bir ürün olan Lasting silk UV compact, cilt üzerinde pürüzsüzce süzülen, son derece yumuşak, ipeksi, korumalı pudramsı fondöten. Gün boyu koruma sağlarken, cildi en doğal şekilde kapatan, şeffaf ve ışıltılı bir dokunuş. İlk kez, özenle seçilen dairesel ve hava küreli pudralarla küçük talk partiküllerinin kombinasyonu, doğal bir dokunuş ile cilde karışan pürüzsüz bir uygulamaya izin veren yumuşak, esnek, kaygan ve cilt ile uyumlu şeffaf bir doku yaratıyor. Ayrıca Lasting silk UV sıvı fondötende de olduğu gibi, Lasting silk UV Compact cildi ışıltılı ve pürüzsüz bir görünüme eriştirmek için ışık yayan yumuşak odaklı ince mikronize optik etkili partiküller içeriyor.  İpeksi pudra fondöten hafif dokusuna rağmen UV ışınlarına (SPF 34) ve zamanından önce oluşabilecek yaşlanma belirtilerine (PA+++) karşı yüksek seviyede koruma sağlar. Formüldeki talk partiküllerinin ultra inceliği pürüzsüz bir tabaka oluşumuna izin veriryor ve bu sayede ürün cilde daha iyi tutunarak gün boyu kalıcılık sağlıyor. Doğal ten rengi uzmanı Giorgio Armani, lasting silk UV compact ürününü her cilt tonu ile eşleşebilecek ve onu güzelleştirecek 6 ayrı hafif bej tonunda tasarladı.

Giorgio Armani, lasting silk UV compact`ın fiyatı: 132 TL
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X