Biotherm Aquasource Eye Perfection

Biotherm`in göz çevresini düşünenler için piyasaya çıkardığı yeni ürünü Aquasource Eye Perfection göz çevresi için 360° hydra-massager teknolojisi ferahlatan, pürüzsüzleştiren ve bütünlük kazandıran bir ürün.

 

 

Biotherm Aquasource Eye Perfection
Yayın Tarihi: 22.10.2010 17:02:00

Biotherm Aquasource Eye Perfection nemlendirilmiş ve bütünlük kazandırılmış göz çevresine kullanabileceğiniz, hassas gözler ve lens kullananlar için uygun olan yepyeni bir ürün. Şeffaf ultra-ferah jeli ultra-basit hareketlerle gözünüze uygulamanız yeterli. Bir  göz masaj aleti gibi çalışan kremin 3 masaj topu var. Nemlendiren, bütünlük kazandıran ve ferahlatan göz çevresi bakımı isteyen tüm bayanların rahatlıkla kullanabileceği bu ürün, nemsizliğe bağlı oluşan ince çizgilere, koyu halkalara, mor halkalara eğimli göz çevresinden şikayeti olanları hedefliyor. Sonuçta nem ve bütünlük kazanmış göz çevresi, ferahlamış ve daha pürüzsüz bir cilt ve canlanmış bir görünüm oluşuyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X