Bıyık Fark Yaratır

TBWA tasarım ajansının Singapur ayağı güzel bir projeyi hayata geçirdi. Projenin adı "Les moustaches font la différence" yani bize uyarlarsak "Bıyık Fark Yaratır".

 

 

Bıyık Fark Yaratır
Yayın Tarihi: 5.12.2016 04:39:00
Yaratıcı işlere imza atan TBWA tasarım ajansının Singapur ayağı güzel bir projeyi hayata geçirdi. Projenin adı "Les moustaches font la différence" yani bize uyarlarsak "Bıyık Fark Yaratır".

Prostat kanserine karşı yapılan araştırmalara destek için dikkat çekmeyi amaçlayan kampanya birbirinden tanıdık yüzleri bıyıklı ve bıyıksız halde illüstrasyon haline getirerek karşımıza çıkarıyor. Bu değişik iki halin karakterler üzerindeki yansımalarını ise her biri için tek bir kelime ile açıklıyor. Ghandi'den Süpermario'ya, Che'den Salvador Dali'ye farklı isimlerin değişimine tanık olacağımız görsellere haberin galerisinden ulaşabilirsiniz.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X