Bobbi Brown güçlendirilmiş güzellik paletleri

Bobbi Brown, Spring 2011 Pretty Powerful ismini verdiği bahar koleksiyonunu hazırladı.

 

 

Bobbi Brown güçlendirilmiş güzellik paletleri
Yayın Tarihi: 10.12.2010 12:40:00

Bobbi Brown yeni Güçlendirilmiş Güzellik Paletleri ile yurtdışında başlattığı ve ikon haline gelen “Güçlendirilmiş Güzellik Kampanyası”nın (Pretty Powerful Campaign) ilk yılını kutluyor.

Bobbi tüm dünyada her çeşit kadını şımartabilecek olan yeni paletlerini en sevdiği görünüm olan sağlıklı ve fresh bakışlardan ilham alarak tasarlamış.
 
Koleksiyonu için “Her zaman doğal görüntüyü sevdim, ama doğallık kesinlikle cansız ve solgun renkler demek değildir. Yeni Güçlendirilmiş Güzellik Paletlerinde uçuk tonlardan sıcak hatta parlak tonlara kadar pembenin farklı renkleri kullanıldı. Sağlıklı bir görüntüden daha güzel bir görünüm düşünemiyorum” diyor Bobbi.

2 farklı renk alternatifiyle akla gelebilecek tüm renkleri içeren paletler, 4 farklı doğal göz farı ve dudaklar ve yanaklar için kullanılacak olan pembe tonlarından oluşuyor

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X