Bobbi Brown ile güzel ve güçlü gözler

Bobbi Brown`ın yeni kış koleksiyonundaki far paletleri ile dumanlı, tutkulu, çarpıcı gözlere sahip oluyorsunuz.

 

 

Bobbi Brown ile güzel ve güçlü gözler
Yayın Tarihi: 6.11.2010 10:54:00

Yılbaşı koleksiyonunda Bobbi Borown, ıslak yada kuru olarak kullanılabilen, yüksek ışıltılı pigmentler içeren göz farlarından oluşan yeni uzun süre dayanıklı Göz Paletleri hazırlamış. Güçlü, ışıltılı, uzun süre kalıcı ve göz kapağı üzerinde toplanmayan bu parıltılı farları krem far fırçasıyla uygulayabiliyorsunuz. Yada göz farı fırçası kullanarak istediğiniz yoğunluğu elde edene kadar göz kapağınızın üzerine kat kat sürüp dağıtabiliyorsunuz.

Sınırlı sayıda göz paletleri 
 
Kömür karasından,koyu mürdüme, kahve tonlarından sıcak altın tonlarına kadar uzanan Bobbi’nin “Dumanlı, Tutkulu ve Çarpıcı” olarak adlandırdığı 3 yeni Göz Paleti. Her biri kendi baz farına, eyeliner çekebileceğiniz koyu ton fara ve ek olarak metalik ve dramatik bir görünüm vermek için tasarlanan yeni uzun süre kalıcı göz boyalarından içermekte.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X