Bosch IXO Vino şarap açma makinesi

Bosch El Aletleri tarafından yeni yıla özel geliştirilen IXO Vino, tirbüşon adaptörü sayesinde şarapseverlerin bir numaralı tercihi olacak.

 

 

Bosch IXO Vino şarap açma makinesi
Yayın Tarihi: 11.11.2010 14:14:00

Bosch IXO Piyasaya sunulduğu yıldan bu yana 10 milyon adet satılarak “en çok satılan el aleti” oldu.

Yeni yıla özel

Tirbüşon adaptörlü yeni ürünü Bosch IXO Vino özel tasarlanan ahşap şarap saklama kutusu ile kullanıcılarıyla buluşuyor. IXO Vino’yu etkileyici tirbüşon adaptörü ile kullanan şarapseverler yeniyılda ilgi odağı oluyor ve hayranlık dolu bakışları üzerine çekiyor.

Yeni yıla özel tasarlanan Bosch IXO Vino aynı zamanda bir IXO’dan beklediğiniz tüm pratik ve işlevsel özellikleri de sahip. Yeni yılda sevdiklerinizi şımartma fırsatını kaçırmayın...

Türkiye’de ve tüm dünyadaki satışlarında en çok hediye edilen elektrikli el aleti ünvanına sahip işlevsel bir hediye seçeneği olan IXO’nun yeni serisi IXO Vino, yapı marketlerde ve Bosch yetkili bayilerinde satışa sunuluyor.
 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X