Caricaturella sergisi Lucca Art’da

Gökçen Eke’nin karikatürlerinden oluşan “Caricaturella” sergisi 23 Haziran-15 Ağustos tarihleri arasında Lucca Art’da sanatseverlerle buluşuyor…

 

 

Caricaturella sergisi Lucca Art’da
Yayın Tarihi: 21.06.2010 15:41:00

Lucca Art, 23 Haziran – 15 Ağustos tarihleri arasında Türkiye’nin genç ve başarılı karikatüristi Gökçen Eke’yi ağırlıyor. Gökçen Eke’nin son dönem çalışmalarını kapsayan, 36 parçalık “aşk” temalı “Caricaturella” sergisi 23 Haziran – 15 Ağustos arasında Lucca’nın duvarlarını süslüyor.

LUCCA’NIN DUVARLARI “CARICATURELLA” İLE SÜSLENİYOR!

Bugüne kadar ambalaj, oyuncak, mücevher, endüstriyel ürün tasarımlarının yanında afiş, illüstrasyon, karakter çizimleri ve kitap resimlemeleri yaparak karikatür ve resim alanında 15 kişisel sergi açan Gökçen Eke, Lucca’da sergilediği “aşk” temalı çizimleriyle belirli çizgilerin aşılmadığı sürece aşkla ilgili her şeyin karikatür olabileceğini ve mizah içerdiğini yeni bir bakış açısıyla sunuyor. 1989 yılından günümüze kadar birçok başarılı işe imza atmış olan sanatçı, katıldığı yarışmalarda sayısız ödül ve başarı belgesinin de sahibi oldu.

Gökçen Eke’nin karikatürlerinden oluşan “Caricaturella” sergisi 23 Haziran – 15 Ağustos tarihleri arasında Lucca Art’da sanatseverlerle buluşuyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X