Cemiyet Hayatının Ünlü İsimleri PhytoRelief Lansmanında Buluştu

Alchem'in öne çıkan fitoterapötik ürünü PhytoRelief’in lansmanı başarılı moda editörü Mert Aslan’ın ev sahipliğinde cemiyet hayatının ünlü isimlerinin bir araya geldiği davetle gerçekleşti.

 

 

Cemiyet Hayatının Ünlü İsimleri PhytoRelief Lansmanında Buluştu
Yayın Tarihi: 27.11.2019 13:13:00
Dünyanın lider fitoterapi firması Alchem’ın öne çıkan ürünü PhytoRelief, başarılı moda editörü Mert Aslan’ın ev sahipliğinde Morini’de gerçekleşen davette tanıtıldı. Cemiyet hayatının ünlü isimlerini bir araya getiren buluşmada, Yeditepe Üniversitesi Farmakognozi ve Fitoterapi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Erdem Yeşilada, bilimsel fitoterapi ve farkındalığını misafirlerle paylaştı. Alchem Avrupa Genel Başkanı Recai Özbir de davette fitoterapötik ürünlerle ilgili bilgi verdi.
 
İçeriğinde %100 doğal fitoaktiflerinin bulunduğu fitoterapötik ürün PhytoRelief’in tanıtıldığı buluşmaya Burcu Esmersoy, Arzum Onan, Azra Akın, Hatice Aslan, Pelin Kaya, Dilara Koçak, Melis Ağazat, Rüya Büyüktetik, Billur Saatçi gibi isimler katıldı.
 
Cemiyet hayatından ünlü isimlerin bir araya geldiği davette Prof. Dr. Erdem Yeşilada, mevsim geçişlerinde hastalıklardan korunmak için bitkisel ürünlerden destek alınmasının önemini anlattı. Vücut direncini artırmak için standardize edilmiş %100 doğal fitoaktifler içeren takviyelerin kullanılması gerektiği uyarısında bulundu.
 
PhytoRelief ile 360 derece koruma
Fitoterapi biliminin temellerini dikkate alarak İsviçre’de üretilen ve Avrupa Patent Ofisi’nden tedavi edici nitelikte formülasyon onayı alan PhytoRelief’in içerisinde özel patentli Phytoadvance teknolojisi ile üretilen, standardize edilmiş, %100 doğal nar, zerdeçal ve zencefil özütleri bulunuyor. Pastil formunda üretilen bu yenilikçi ürün, şeker, gluten ve laktoz içermiyor. Böylece veganlar da güvenle kullanabilir. 360 derece koruma sağlayan PhytoRelief, Avrupa ve Amerika’dan sonra artık Türkiye’de olup, sadece eczanelerde satılıyor.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X