Çevreye duyarlı Rarest serisi

The Body Shop doğanın istediği gibi muhteşem saçlar için yeni yüksek performanslı, ekolojik standartlara uyumlu üretilmiş, çevreye duyarlı saç bakım ürünleri piyasaya çıkardı. Saçlarınızın doğal güzelliğini görüp hissederken aynı zamanda çevreyi ve su dünyasını da korumuş olacaksınız.

 

 

Çevreye duyarlı Rarest serisi
Yayın Tarihi: 22.09.2010 10:20:00

Saçlarınızın güzelliğini ortaya çıkarmak için ihtiyaç duyulan nem, parlaklık, canlılık ve denge yeni Rarest serisinde bulunmakta. Seri The Body Shop’un “çevreye duyarlı” (eco-conscious) olduğunu gösteren ürün sembolüyle satılan ilk serisi.  

Mükemmel saçların formülünü aramaktan yorulmadınız mı? Saç tipiniz ne olursa olsun, mükemmel güzelliğe ulaşması için bir formülümüz mutlaka var. 

Kuru ve zarar görmüş saçlar, nem kaybını engelleyen ve ağırlık yapmadan saçta yumuşaklık sağlayan Moisture serisi ürünleriyle düzenlenebilir. The Body Shop ödül kazanmış Body Butter ürünlerini ilk kez saça uyarlayarak Hair Butter ile saçın haftalık yoğun nem ihtiyacının karşılanmasını sağlayabilirsiniz. 

Shine serisi, mat saçlarda oluşan donukluğu ve ağırlığı önleyerek ışığı yansıtan parlaklık yaratılmasına yardımcı oluyor. 

Boyalı saçların canlılığı Radiance serisi ile daha uzun süre korunuyor.   

Balance serisi ürünleri ise saç derisinde oluşan fazla yağı azaltarak, tüm gün boyu yeni yıkanmış görünümü sağlıyor.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X