Dermalogica`dan plaj havlusu hediye!

Dermalogica müşterileri Haziran ayı boyunca yapacakları alışverişlerinde, özel tasarımlı Dermalogica plaj havlusuna sahip oluyor.

 

 

Dermalogica`dan plaj havlusu hediye!
Yayın Tarihi: 1.06.2010 13:26:00

Haziran ayında Dermalogica’dan biri “Gün Işığından Korunma” serisinden olmak üzere toplam üç ürün alanlara, çok şık, özel tasarım bir plaj havlusu hediye... 

Dermalogica, özel teknolojilerle üretilen ve kimyasal koruma bileşeni içermeyen “Gün Işığından Korunma” ürünleriyle dört mevsim korunma sağlıyor. “Gün Işığından Korunma” serisi, cildi güneş ışığına hazırlayan ve koruyan, güneş sonrasında cilde bakım yapan, birbirini tamamlayıcı dokuz üründen oluşuyor.  

Yüksek SPF’li ürünlerde bulunan güneş koruyucu aktif maddelerin cildi tahriş etme ihtimali var. Eşsiz Smart Booster Teknolojisi ve güçlü vitamin kompleksi, Dermalogica ürünlerine bu aktif bileşenlerden daha az miktarda kullanarak yüksek koruma seviyeleri sağlayabilmeye imkan vermekte.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X