Diamond`ın pırlanta çiçekleri

Yıllardır her yeni koleksiyonu ile adından söz ettiren ünlü pırlantacı Naci Şenocaklı`nın yeni tasarımlarından çiçeklerle süslü bu pırlanta yüzük, adeta mücevherin sanata yaklaştığı nokta!

 

 

Diamond`ın pırlanta çiçekleri
Yayın Tarihi: 12.10.2010 13:34:00

Pırlantada ülkemizin en beğenilen isimlerinden Naci Şenocaklı, mücevherlerini beğenip kendisine sanatçı diyenlere, “Kendime sanatçı diyemem ama mücevherlerim sanat eseri” diyor.

Sınırlı sayıda üretilen bu özel tasarım, beyaz altın üzerine yuvarlak kesim sayısız pırlanta ile süslenmiş. Bir çiçek bahçesinde dolaşıyormuş hissi veren yüzük, Diamond’un Akmerkez, Suadiye ve Nişantaşı’ndaki mağazaları için birer tane üretildi. Büyüleyici güzelliğine karşı, 4.400 Dolar gibi  bir fiyatla sunulan yüzüğü, www.diamond.com.tr adresindeki sitede yakından görebilirsiniz.

İnternetten yüzük siparişi vermekte zorlananlar ya da hediye etmek isteyip de hangi ölçüyü alacağına karar veremeyenler için sitede çok pratik bir ölçme sistemi sunuluyor. Kendi yüzük ölçünüzü ya da sevdiğinizin ölçüsünü bilmiyorsanız, artık Diamond By Naci Şenocaklı internet sitesindeki basit ölçme sistemi ile bu sorunu kolayca halledebilirsiniz.

Parmağınızda bir çiçek bahçesi taşırken, sonbaharda bile daha şık ve daha neşeli hissedeceğiniz kesin.

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X