Diorskin Nude

John Galliano`nun DIOR moda şovlarını temsil eden görünümlerden biri, "Nude" stili bedenin, pırıltılı ve havalı detayların sihirli oyunlarıyla aydınlanan en doğal hali...

 

 

Diorskin Nude
Yayın Tarihi: 22.10.2010 13:17:00

2009 yılının başları, DIOR’un makyaj alanındaki uzmanlığı ve podyumlardaki yaratıcı zenginliğinden ilham alan DIORSKIN NUDE® tasarımına şahitlik etti. Anında muhteşem doğallıkta ve aydınlık bir cilt yaratan iki benzersiz fondöten. Sırları, ışığı mat katmanların etkileşimiyle yakalayıp yansıtan sonsuz ``Aktif Mineral Su`` damlacıklarından oluşan ve kusurları gizleyen formülünde saklı. Sonuç; kendini fark ettirmeyen bir fondöten, anında iyileşen, aydınlanan, mükemmel doğallıkta bir görünüm. 

Başarısına başarı ekleyen bu seri, 2010’da iki yeni ürünle geldi.

Natural Glow Sculpting Powder Make Up, üç ürünü tek bir üründe buluşturan muhteşem bir tasarım: Gece fondöteni, yüz hatlarını şekillendiren gölgeli pudra, ve aydınlatıcı. 

Skin Perfecting Hydrating Concealer  ise gözlerdeki koyu halkaları, göz altı torbalarını ve kızarıklık gibi diğer belirtileri kapatan gerçek bir göz çevresi bakım ürünü. Olağanüstü nemlendirme gücüne sahip olan bu kapatıcı 6 saat içersinde oranında cildin nem artışını sağlıyor. %35 mineralleştirilmiş su ile gerçek bir cilt etkisi yaratıp ve koyu halkaların kapatılmasında etkili.

 

 

 

 

 

 

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X