Duru Ataşehir Watergarden İstanbul'da Perdelerini Açıyor

Duru Ataşehir 18 Ekim 2019 ‘da Polisler oyunu prömiyeri ile Watergarden İstanbul’da perdelerini açıyor.

 

 

Duru Ataşehir Watergarden İstanbul'da Perdelerini Açıyor
Yayın Tarihi: 21.10.2019 10:49:00
Anadolu yakasında kültür sanat etkinliklerinin 15 yıldır vazgeçilmez merkezi olan Duru Tiyatro Moda/ Kadıköy, şimdi daha kapsamlı bir programla Watergarden İstanbul’da Duru Ataşehir olarak tiyatro, konser ve performans sahnesini 18 Ekim 2019 tarihinde Polisler oyunu prömiyeri ile açıyor.
Duru Ataşehir, hayat hissedebildiklerinden ibaret, şimdi hissetmeye duru devam et, izle, gör, öğren, tat ve eğlen manifestosu ile çıktığı bu yolda Ataşehir’de muhteşem bir kültür sanat merkezi yaratmayı hedefliyor.
Polisler, İki Bekar, Yüzleşme, Ferhangi Şeyler, İkinin Biri gibi birçok eşsiz oyunun sahneleneceği Duru Ataşehir Ana Sahne Ferhan Şensoy, Rutkay Aziz, Tamer Karadağlı, Volkan Severcan ve daha birçok önemli oyuncunun oyunlarına ev sahipliği yapacak. Bunun yanı sıra birçok alternatif genç grubun da performanslarını sergileyecekleri Duru Ataşehir Ana Sahne’de 430 kişilik oturma kapasitesi bulunuyor. Duru Ataşehir Ana Sahne 900 kişilik, Duru Ataşehir Gig’s Sahne ise 300 kişilik ayakta kapasitesi ile konserlerden stand-up gösterilerine kadar birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapacak.
Duru Ataşehir her yaş grubuna hitap eden konuşma atölyeleri, şirket eğitimleri, nefes eğitimleri, çocuklar için yoga eğitimleri ve konservatuara hazırlık eğitimleri ile on beş yıllık tecrübesini sanatseverler ile buluşturacak.
Duru Ataşehir sahnesi içinde açılacak olan bistro restoran misafirleri muhteşem menüsü ve etkinliklere özel servis edilecek lezzetler ile buluşturmayı hedefliyor.
Duru Ataşehir tüm sanatseverleri kültürün ve sanatın yeni adresine Watergarden İstanbul’a davet ediyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X