NBA'in Favori Takımları İkonik Timberland Botlarla Buluştu!

NBA ruhu bu kış Timberland botlarla karşımıza çıkıyor. NBA sezonunun başlamasıyla eş zamanlı olarak dünyada satışa çıkacak, Chicago Bulls'u kırmızı, Los Angeles Lakers'ı mor ve Toronto Raptors'ı siyah renkle özelleştirildiği NBA x Timberland koleksiyonu, Türkiye'de de NBA fanlarının beğenisine çıkıyor.

 

 

NBA'in Favori Takımları İkonik Timberland Botlarla Buluştu!
Yayın Tarihi: 15.10.2019 10:54:00
NBA'in sevilen takımlarından esinlenen tasarımların Timberland'in ikonik botlara yansıdığı bu iş birliği yetişkin ve genç erkek botlarını kapsıyor. NBA ve Timberland iş birliğiyle tasarlanan sınırlı sayıdaki NBA x Timberland özel koleksiyonu Kasım ayında seçili mağazalarda yerini alıyor. 
 
Koleksiyonun Chicago Bulls, Los Angeles Lakers ve Toronto Raptors'ı yansıtan (sırasıyla) kırmızı, mor ve siyah modelleri Türkiye'de sadece seçili Sneaks Up mağazalarında ve www.sneaksup.com.tr sitesinde.  
 


  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X