Eau Thermale Avène, Kilyos Burç Beach’te

Sağlıktan güzelliğe kavramının yaratıcısı Pierre Fabre'nin dermokozmetik markası Eau Thermale Avène, Kilyos Burç Beach’te farklı bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. 15 Temmuz-15 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek etkinlikte misafirler, Eau Thermale Avène güneş koruyucuların cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı nasıl koruduğunu UV kamera teknolojisi sayesinde deneyimleyecekler.

 

 

Eau Thermale Avène, Kilyos Burç Beach’te
Yayın Tarihi: 27.07.2021 16:18:00

Su ekosistemine zarar vermeyen formülleriyle çevreye dost bir bakış açısına sahip olan Eau Thermale Avène, etkin ve güvenilir bir koruma sunan güneş koruyucularını, etkinlik süresince Burç Beach misafirleriyle buluşturacak. Sahilde konumlandırılacak stant alanında UV kamera teknolojisiyle misafirlere bambaşka bir deneyim sunacak olan Eau Thermale Avène, güneş koruyucuların güneşin zararlı ışınlara karşı nasıl koruma sağladığını gösterecek.  

Çevreye duyarlı ürünleriyle ön planda olan Eau Thermale Avène, kanserojen etkiye sahip oktokrilen filtresini içermeyen güneş koruyucularıyla da cilde gösterdiği saygıyı vurguluyor. Eau Thermale Avène’in güneş koruyucuları için özel olarak geliştirilen patentli Sunsitive ProtectionTM Kompleksi sayesinde, cilt yüzeyinde minimum filtreyle maksimum koruma sağlanıyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X