Elite World İstanbul Hotel sanata çağırıyor

Sanata ve sanatçıya yakın duruşuyla tanınan Elite World İstanbul Hotel, Türkiye’nin önemli ressamlarına ev sahipliği yapıyor…

 

 

Elite World İstanbul Hotel sanata çağırıyor
Yayın Tarihi: 5.11.2010 14:58:00

Elite World İstanbul Hotel, Art Point Gallery & Müzayede ile işbirliği yaparak Türkiye’nin önemli ressamlarının eserlerine ev sahipliği yapıyor.

Gerçekleşecek sergilerin ilkinde; Adnan Turani, Ali Atmaca, Canan Ünal, Cemil Onay, Cemile Kaçmaz, Ergin İnan, Fuat Soyhan, Hikmet Karabulut, Kenan Özbel, Mehmet Arpacık, Memduh Kuzay, Mustafa Aslıer, Mustafa Ata, Mustafa Ayaz, Orhan Benli, Rasin Berk, Turan Erol, Üsküdarlı Cevat, Yalçın Gökçebağ ve Yusuf Ziya Aygen gibi Türkiye’nin önemli ressamlarının eserleri sanatseverlerle buluşturuluyor.

 

Yaşamdan karelerin, farklı sanatsal estetik bakış açılarıyla tuvale döküldüğü eserler, 1-25 Aralık 2010 tarihleri arasında Elite World İstanbul Hotel’in lobi katında sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

 

1 Aralık’ta açılacak olan serginin, sanatseverlerin basın mensuplarının ve otel konuklarının katılımıyla gerçekleşecek olan açılış kokteyli saat 18:30-21:30 saatleri arasında Taksim’deki Elite World İstanbul Hotel’in lobisinde yapılacak.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X