Erkeklerin Seks Sırasında Düşündükleri 4 Şey

Söz konusu seks olduğunda karşı cinsin neler düşündüğünü tahmin etmek pek kolay değil. Biz de bu içeriğimizde seks sırasında erkeklerin çoğunun aklından en az bir kez geçen 4 maddeyi paylaşıyoruz.

 

Erkeklerin Seks Sırasında Düşündükleri 4 Şey
Yayın Tarihi: 27.03.2019 14:25:00
1# Köpek Pozisyonunu Denemenizi İstiyorlar

Yapılan bir araştırmaya göre 800 erkeğe favori seks pozisyonu sorulduğunda, ortaya çıkan cevap doggy (köpek) pozisyonu olmuş. Bu nedenle erkekler partnerlerinin önyargılı olmadan önce bu pozisyonu denemelerini istiyor.
 
2# Vücudunuza Daha Fazla Güvenmenizi İstiyorlar

Biz kadınlar ne yazık ki kendi hemcinslerimiz tarafından bile sürekli olarak fiziksel görünümlerimizle eleştiriliyoruz. Kilo durumları, bölgesel fazlalıklar, belki daha küçük göğüsler… Erkekler şunu bilmenizi istiyor: Seks sırasında bedeninizle ilgili herhangi bir olumsuz düşünce barındırmıyorlar. Sadece o andaki zevkin tadını çıkarıyorlar ve sizden de bunu yapmanızı istiyorlar. Fiziksel nedenlerden kaynaklı ürkek tavırlarınız erkekler tarafından hemen hissediliyor ve bunu yaşamanızı istemiyorlar.
 
3# Hiç Duymadığınız Seks Pozisyonlarına Açık Olmanızı Umuyorlar

Yapılan araştırmalar erkeklerin yatakta farklı deneyimlere kadınlardan daha açık olduklarını gösteriyor. Kadınlar rutinin verdiği güveni severken erkekler cesur pozisyonları denemek istiyor. Filmlerde gördüğünüz pozisyonları denemeye ne dersiniz? Belki ayakta seks? Kulağa ateşli gelmiyor mu?

4# Orgazmınızı Önemsiyorlar

Erkek egosu gösteriyor ki aslında çoğu zaman kendi orgazmlarından ziyade sizinkini önemsiyorlar.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X